Instrukcja użycia

Informacje mniej efemeryczne niż Ogłoszenia - a więc relacje, opisy, itp.
Information about Sunshinkai events, reports, reportages, etc.

Instrukcja użycia

Postprzez robmar 27 cze 2007 22:41

Forum Informacje przeznaczone jest do umieszczania artykułów widocznych dla całego świata - nie tylko członków Sunshinkai.

Zapraszamy do umieszczania tu relacji z działań Stowarzyszenia.

W miarę możliwości prosimy o umieszczanie różnych relacji dotyczących jednego wydarzenia w jednym wątku - czyli jeśli ktoś napisze o spotkaniu, to inne relacje najlepiej umieścić jako odpowiedzi na jego artykuł.
Natomiast relacje z różnych wydarzeń dobrze jest umieszczać w oddzielnych wątkach. Jeśli chcesz napisać o zdarzeniu, o którym jeszcze nie ma wątku - załóż nowy, klikając ikonę "Nowy temat".

W relacjach można umieszczać ilustracje - jako załączniki. Będą one widoczne pod relacją. Prosimy umieszczać załączniki nie bardzo duże - czyli raczej nie prosto z aparatu, ale po zmniejszeniu - np. do rozmiaru 640x480 - lub podobnego. W razie potrzeby chętnie pomogę.

Uwaga: oczywiście należy mieć prawa autorskie do umieszczanych tu materiałów (np. tekstów, zdjęć, ...).

Bardzo przydatną funkcją (dostępną dla zarejestrowanych użytkowników) jest powiadomienie na e-mail. Na dole strony z forum jest link "Obserwuj dział". Jeśli w niego klikniesz, będziesz otrzymywać e-mailem informacje o nowych artykułach w tym dziale.

Zapraszamy!
Robert Maron
robmar
Site Admin
 
Posty: 163
Dołączył(a): 24 cze 2007 12:00

Powrót do Informacje | Information

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 19 gości

cron